Pühapäeval, 16. juunil algab 2024. aasta suvine leerikursus noortele ja suurtele.

Leeriga loetakse inimene vaimselt täiskasvanuks: ta tunnistab avalikult omaks ristiusu maailmavaatelised ja eetilised põhimõtted ning kohustub neid järgima.

Kristlikus maailmas peetakse leeri ehk konfirmatsiooni (kinnitamist) üheks kõige tähtsamaks ja pidulikumaks sündmuseks inimese elus. Leerikursuse läbinu saab koguduse täieõiguslikuks liikmeks.

Leeritunnid toimuvad pühapäeviti. Esmalt osaletakse kell 11 kirikus algaval missal, seejärel suundutakse kohvilauda Põlva vana pastoraadi III korrusel ning seal toimub leeritund, kus lisaks vaimulike poolt peetavatele loengutele on kõigil osalejatel võimalus osaleda aruteludes ning esitada oma küsimusi.

Leeriõnnistamine on kavas toimetada augustis.

Lisateavet saab koguduse õpetaja Toomas Nigola telefonil 516 4158 või e-posti aadressil polva@eelk.ee.

Tere tulemast!

Vaata ka: