Kaadrid otsustavad kõik

See tuntud lause ei pärine küll Piiblist, aga on täna päevakohane meenutada siiski.

Nimelt on tänasest taas ametis meie kantselei juht Ave, kes täpselt aasta eest (1. mail 2022) lapsehoolduspuhkusele minnes andis selle töö ajutiselt üle meie koguduse juhatuse esimees Aarele. Ave poole saab kõigi kantseleitoimingutega (sh mälestamiste ja eestpalvete registreerimine, liikmeannetuste tasumine, suguvõsauuringud jmt) seoses kantselei lahtiolekuaegadel esmaspäevast neljapäevani ning pühapäeval enne missat. Ave töötelefoni number on 5303 7728‬ ja e-post polva@eelk.ee.

Mis saab aga Aarest? Ka tema on tänasest ametlikult uues ametis, ehkki tegelikult asus tööle juba mõni päev tagasi: Aare on tänasest Põlva kalmistuvaht. Samal ajal jätkab ta siiski ka koguduse haldusküsimustega tegelemist ja meie kinnisvara heakorra eest hoolitsemist.