Väikelaste lauluring koguneb igal teisipäeval

Põlva koguduses koguneb väikelastele ja peredele muusikaring. Teisipäeviti kell 16 on pastoraadi 3. korruse pühapäevakooliruumis palju laulu, muusikat, hüppamist ja rõõmu.

Väikelastega perede muusikaring sai alguse siis, kui meie pühapäevakooli juht Salome tegi sarnast ringi beebidega ja nende emadega. Kui beebid üles kasvasid ning Jakobi Kooli lapsevanemal Kadri Lillemäel oli soov muusikaringi teha, otsustati jõud ühendada ja midagi toredat koos teha. Nüüdseks on muusikaringis osalenud 1-5-aastased lapsed, vahepeal vanematega koos.

Väikelastega perede muusikaringis on vabatahtilik tasu, mis läheb Põlva Jakobi kooli toetamiseks. Uued pered on igati oodatud osalema, et kõigil oleks laulmise rõõmu!

Pühapäeviti kell 13 on kõik pered mõistagi teretulnud ka pühapäevakooli!