Raamatuklubi

Iga kuu viimase neljapäeva õhtul kohtuvad pastoraadi saalis raamatusõbrad, et mõnusas osaduses vestelda ühiselt loetud teoste üle.

Igal kohtumisel lepitakse kokku raamat, mida kõik osalejad järgmise kuu jooksul loevad, et siis taas kokku tulla ja mõtteid vahetada. Kokku lepitakse seegi, kes järgmise teose üle arutamiseks vestlust suunavad küsimused ette valmistab.

Sel sügisel on lugemist/arutamist leidnud nii Petseri kloostri asukate elu-olu kirjeldav populaarne “Mittepühad pühakud”, kui ka C. S. Lewise autobiograafiline “Tabatud rõõmust” ja “Lihtsalt kristlus”. 2019. aasta jaanuarikohtumisel arutletakse Lewise Narnia-lugude üle.

Raamatuklubiga liituma on teretulnud kõik lugemishuvilised, ka need, kes meie kogudusse ei kuulu.

Artikkel ilmus esmalt koguduse ajalehe Sõnasaatja 2018. aasta jõulunumbris.

Vaata ka: